Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

Bu bilgilendirme ve taahhüt metni Internod Danışmanlık Yazılım ve Bilişim Teknolojileri Ltd. Şti. tarafından, yapayasor.com web sitesinde ki gizlilik konusu kapsamında yer alan sorumluluklarının tespiti için hazırlanmıştır.

Aşağıdaki maddeler yapayasor.com web sitesi üzerindeki bilgi toplama ve dağıtımı işlemlerinin kurallarını içermektedir.

IP adresiniz sunucularımızdaki sorunların giderilmesi ve internet sitemizi yönetmek için kullanılacaktır.
IP adresiniz, sizi ve alışveriş sepetinizi tanımak ve açık demografik bilgilerinizin toplanması için kullanılacaktır.
Internod, kullanıcılarının kendi servis kanalı ile gönderdikleri, yayınladıkları bilgileri/verileri kontrol ve sansür etmemektedir.
Kullanıcılar, Internod servisleri kullanımı esnasında gerçekleştirecekleri aktivitelerin yasal sonuçlarından dolayı kendileri sorumludurlar.
Sitemizin müşteri veritabanına kayıt formunda kullanıcılarımız, iletişim bilgileri (isim, adres, telefon, e-posta adresi vb) gibi istenilen tüm bilgiler belirtmelidir.
Bu formda aldığımız iletişim bilgilerini, kullanıcılarımızın işlemleri için alan adı bilgilerinde, acil durumlarda ve faturanızın teslimatında kullanmaktayız.
Kullanıcılarımız isteklerine bağlı olarak sistemimizden kayıtlarını sildirebilirler.
Alınan finansal bilgiler, satın alınan ürün ve hizmetlerin bedelinin tahsil edilmesinde ve diğer gerek duyulan durumlarda kullanılacaktır.
Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır.
İstatistiki bilgiler ve profil bilgileri ayrıca sitemizin içinde de toplanmaktadır.
Bu bilgiler istenilen durumlarda kullanılabilir. Ayrıca ziyaretçi hareketlerinin izlenmesi, kişiye özel içerik sağlanması durumlarında kullanılacaktır.
Sitemiz içerisinde başka sitelere de bağlantılar bulunmaktadır. yapayasor.com adlı web sitemiz diğer sitelerin gizlilik politikaları ve içeriklerinden sorumlu değildir.


GÜVENLİK
Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için tarafımızca uygulanan güvenlik önlemleri bulunmaktadır.


Bu güvenlik önlemleri şunlardır;
1 - SSL Güvenlik Sertifikası ile kredi kartı tahsilatı sırasında Secure Socket Layer ile şifreli olarak kredi kartı bilginiz bankamıza %100 güvenli iletişim kanalı üzerinden iletilir.
2 - Kredi kartı bilgileriniz kaydedilmez. Sadece otomatik ödemeler için kart bilgisi saklanmasını onayladıklarınız, MasterCard sunucularında şifrelenmiş olarak saklanmaktadır.
3 - yapayasor.com web sitesi ve mail sunucuları, dünya standartlarına sahip veri merkezlerinde, fiziksel ve yazılımsal olarak tüm güvenlik önlemleri alınmış olarak barındırılmaktadır.

Yapa ile tanışmak için bir merhaba demeniz yeter!

Yapa'ya Merhaba De!
image
image
image
image